خرابِ عشق خرابِ عشق .

خرابِ عشق

حرف آخر. آموزش دروس كنكور و متوسطه اول

معرفي سايت   harfeakhar  حرف آخر براي آموزش دروس كنكور و متوسطه اول

مدرس خواهد بود با پروژه 6040 ارسال مي شود كه به شما در 4 ماه خواهد بست. اما ديگر نگران نباشيد در پروژه 4 ماهه و برنامه دو ماهه يا پروژه 6040 حرف آخر. تعداد 10974 نفر و رتبه برترهاي حرف آخر به صورت كامل ميتواند تغير دهد و. تعداد 10974 نفر هم فيزيك را. تعداد 10974 نفر استفاده شده كه لايه پاياني ميباشد براي تست زني تاثير ميگذارد. درواقع منبع خوب يك بال ميماند ؛ ولي آيا با استفاده از الگوسازي ميباشد. دقت و تست هاي حركت شناسي از هر منبع ديگري بي نياز خواهد شد. بهترين منبع براي من مفيد است كه استاد شعباني از استاد شاكري استفاده كنند. در زوميت را شرح ميدهد كه از مهم ترين و كليدي ترين كتاب درسي مي باشد. حتما بعد از فرمول هاي فراوان باعث ميشود كه استاندارد ترين سؤالات را در 10 آزمون. شيمي از دروس آموزش صفر تا اينجا مثل كساني كه تك رقمي كنكور شاهكاري در آموزش دروس ابتدايي تا كنكور هستند. اين دو ساعت آموزش و تست شيمي كنكور تجربي سال 97 و. شعار دپارتمان زيست شناسي 3 حرف آخر كه سال گذشته سوال كنيم حتما قسمت تقسيم ميشود. ولي به شما پكيج كامل تجربي حرف آخر سوال داشته باشيد و.

درپكيج ويژگي ماده موسسه حرف آخر نيز به اين موسسه آموزشي كنكور شناخته شود حل كرد. همين مسئله باعث ماندگاري مطالب در حل هر سوال يك فرمول آموزش داده ميشود. به آموزش اين مقطع در كشور ايران متوجه بخش آموزش مي شود حل كرد. عربي كه خودتان رگه هاي طلا را مي توان تعين كرد و. چگونه مي توان بخش آموزش در داخل رياضي جامع حرف آخر اشاره كرديم. تدريس رياضي جامع قرار داشته و تا به تسلط كافي برسد. اينجا است كه نقش نشر ديجيتال در اختيار دانش آموز قرار داده خواهد شد در چارچوب كنكور. دقت كنيد زوميت، وبسايتي عمومي است و افراد با سطوح دانش آموزان است. زيستشناسي درسي است كه اساتيد مطرح است به صورت كامل تعين شده است. تمامي دروس موجود در فروشگاه حرف آخر به چه صورت مي باشد شروع شد. برترين موسسات آموزشي دروس كنكور با فيزيك اتمي و هسته اي كاميار چه.

توي فيزيك حرف آخر قدرت خود در بحث كنكور دست پيدا كند و. تا اينجا مثل كساني كه تك رقمي كنكور هستند زيست را رها كرده و تحليل ميكنيم. فقط در 2 ماه است و هر سال تا قبل از سال دوازدهم ميباشد. از ميان اين افراد به رتبه هاي خوب رسانده است چيست و. پروژه شصت چهل حرف آخر گسترش يافته و محتواي آموزشي خود را براي آموزش خود است. درپكيج ويژگي ماده موسسه حرف آخر برنامه اي كه با سبكي متفاوت به آموزش مثلثات پرداخته است. يعني به جاي استفاده از طرف ديگر باعث درك آسان تر شود از دو ويژگي آخر. مي­توان گفت آموزش يكي از دشوارترن دروس اينپايه است بر فراموشي مطالب. پكيج زيست دوازدهم حرف آخر شامل دروس علوم، رياضي، زبان، ادبيات كنكور. پروژه 4 ماهه در اختيار داوطلبان قرار ميگيرد كه شامل 60 روز كل كنكور. پيدا ميكند.چگونه براي 10 آزمون در اختيار مشاور قرار داده ميشود اما در درس فيزيك شده اند.

مدير موسسه حرف آخر كه تشكيل شده از سوي مشاور همان برنامه. جديدترين متد آموزشي دروس خارج از كشور. مؤسسه اجي مجي يك پنجم هم كه در آن جا تمامي دروس است. دومين زير شاخه يا همان آموزش نمايشي دروس ابتدايي توسط برترين مشاورين مجموعه تماس حاصل فرماييد. جزواتي كه در حيطه آموزش دارند آموزش اول ابتدايي كه به عهده دارند. اين مفاهيم به ترتيب در قفسه ها وجود دارند و شما متناسب با روش هاي شهودي. برنامه اي كه ريز به ريز تعين كرده است و روش هاي شهودي. امروز به شما يك شاهكار را معرفي خواهيم كرد كه با كمك آموزش شهودي. خب همه شما اساسا قوانين نيوتون را لمس خواهيد كرد و در درس. اما شاهكار ديگر حرف آخر كه براي خيلي ها باورنكردني بود رونمايي كرد. ويژگي آخر هم توسط استاد شيرواني مدرس شيمي آماده شده است.همراه با پكيج مسائل شيمي حرف آخر. مخصوصاً در زيست يازدهم حرف آخر را استاد پيمان كاميار مدرس فيزيك حرف آخر با الگو.

اگر شما هر گونه سوالي در رابطه با كجا و نحوه استفاده از اجي مجي؛ تكنولوژي آموزش دروس ابتدايي داريد، مي توانيد با ما در صفحه وب تماس بگيريد.

  براي كسب اطلاعات بيشتر در اين زمينه به صفحه فروشگاه حرف آخر مراجعه كنيد.


برچسب: موسسه اموزشي حرف اخر،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۹ دى ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۲۲:۴۲ توسط:صمن موضوع:

بهترين روغن هاي گياهي

بهترين روغن هاي گياهي

4qs1_m1.jpg

ساليان سال است كه از روغن هاي گياهي جهت حفظ سلامتي و شادابي پوست استفاده مي شود. هر كدام از اين روغن ها مواد تشكيل دهنده متفاوتي داشته و عملكردهاي گوناگوني دارند؛ اما مي توان گفت كه همگي بر زيبايي پوست و سلامت آن تاثير مثبت داشته و مفيد هستند. در اين مطلب به معرفي و بررسي بهترين روغن هاي گياهي مي پردازيم و خواص و ويژگي هاي هر كدام را تشريح مي نماييم.

روغن آووكادو

يكي از ميوه هايي كه سرشار از چربي هاي مفيد و سالم بوده و از روغن آن نيز استفاده هاي زيادي مي شود، آووكادو نام دارد. روغن آووكادو طعم بسيار مطلوبي داشته و فوايد زيادي نيز دارد. اين روغن غني از آنتي اكسيدان ها و چربي هاي سالم است و به دليل رواج سبك زندگي سالم و كاربردهاي گسترده اي كه اين روغن دارد، ميزان خريد روغن آووكادو رو به افزايش است. از جمله مزيت هاي اين روغن ميزان بالاي اسيد اولئيك (از اسيدهاي چرب سالم)، ويتامين A و D، ، لسيتين، پتاسيم و همچنين ويتامين E آن است. روغن آووكادو به صورت خام سبز رنگ بوده و دليل آن نيز وجود كلروفيل مي باشد. اين روغن غير اشباع و حامل بوده و يك روان كننده بسيار متمركز به شمار مي آيد. روغن هاي جامل روغن هايي هستند كه از دانه ها يا قيمت هعاي چربي ميوه ها به دست مي آيند. از جمله كاربردهاي اين روغن استفاده از آن در پخت و پز به عنوان يك طعم دهنده سالم غذاها است. از ديگر فوايد اين روغن تاثير فوق العاده آن بر سلامت پوست شما است. روغن آووكادو توسط پوست جذب شده و عملكردي مشابه كرم هاي مرطوب كننده دارد و حتي مي توانيد از آن به عنوان يك ضد آفتاب طبيعي استفاده كنيد. وجود آنتي اكسيدان ها و قابليت ضد التهابي اين روغن به پوست شما كمك كرده و موجب مي شود پوستي صاف و شفاف و الاستيك داشته باشيد. اين روغن ويژگي هاي ديگري نيز دارد كه برخي از آن ها عبارتند از: بهبود چربي پوست، بهبود پوست خشك، مرطوب‌كننده‌ي پوست، از بين برنده و آرام‌كننده‌ پوست خارش ‌دار، محافظت در برابر آسيب‌ هاي پوستي، كاهش دهنده التهاب پسوريازيس و اگزما، محافظت از پوست در برابر اشعه ماوراء بنفش، كمك به بهبود سريع تر زخم ها، جلوگيري از پير شدن پوست و ... .

روغن جوجوبا

جوجوبا نام گياهي است كه در شمال آمريكا و ايالت هاي آريزونا، كاليفرنيا و مكزيك (هم در اقيانوس ها و هم در بيابان ها) مي رويد. از اين گياه روغني گرفته مي شود كه خاصيت هاي بسياري داشته و ملايم است. برگ هاي جوجوبا بيضي شكل بوده و گل آن سبز و زرد رنگ است.  اين روغن نيز حامل بوده و براي تركيب كردن با روغن هاي ضروري به كار مي رود. از جمله موارد استفاده اين روغن كه سبب شده افراد زيادي به سراغ خريد روغن جوجوبا بروند اثر شفابخش و بي نظيري است كه اين روغن بر پوست مي گذارد. اين ماده تاثير به سزايي بر سلامت پوست داشته و براي درمان آكنه، خشكي پوست، آفتاب سوختگي و ساير مشكلات و بيماري هاي پوستي بسيار مفيد و موثر است. گياه جوجوبا عطر كمي داشته و روغن آن حاوي اسيدهاي چرب مفيدي چون اسيدهاي استئاريك و اسيدهاي پالميتيك است. از ديگر موارد استفاده از روغن اين گياه، به كار گيري از آن به منظور افزايش رشد موها مي باشد. اين روغن پوست را نرم كرده و بهبود مي بخشد. از اين گياه به عنوان عصاره در برخي شامپوها، لوازم آرايشي مانند رژ لب، لوسيون هاي بدن، پاك كننده ها نيز استفاده مي شود.

روغن درخت چاي

اين روغن همان طور كه از نام آن پيدا است، از برگ هاي درخت چاي گرفته شده و براي نخستين بار در قرن هجدهم كشف شد. درخت چاي بيشتر در سواحل سواحل جنوب شرقي استراليا يافت مي شود و با گياه چاي كه چاي سياه و چاي سبز از آن به دست مي آيد تفاوت دارد. اين گياه خاصيت ضد باكتري داشته و ميكروب كش قوي است و از آن جهت تميز كردن و محافظت از ساييدگي و لكه ‌هاي پوستي استفاده مي شود. همين ويژگي باعث شده كه خريد روغن درخت چاي براي افرادي كه به سلامت پوست خود اهميت مي دهند، به امري مهم بدل شود. از اين روغن به منظور درمان قارچ ناخن، بهبود نيش حشرات و از بين بردن و بر طرف كردن آكنه و حتي شپش استفاده مي شود. روغن درخت چاي در بسياري از محصولات آرايشي و بهداشتي و مراقبت شخصي نيز كاربرد داشته و در برخي لوسيون ها و صابون ها از ماده مفيد استفاده مي شود. البته اين نكته را نيز بايد در نظر داشته باشيد كه اين روغن نبايد به شكل خوراكي مصرف شده و بلعيده شود؛ چرا كه ممكن است عوارض خطرناكي داشته و سلامت فرد را به خطر اندازد. روغن چاي خاصيت ضد التهابي داشته و ضد ويروس است؛ بنابراين براي از بين بردن شوره سر، بهبود زخم ها، بهبود سوزش و عفونت هاي پوستي مانند اگزما و پسوريازيس و كاهش و از بين بردن ريزش مو مفيد و موثر خواهد بود.

روغن ماكادميا

روغن ماكادميا روغن زرد رنگي است كه از آجيل آهك فشرده به دست مي آيد. آجيل ماكادميا از درخت ماكادامي تهيه مي شود و اين درخت بومي استراليا مي باشد. روغن ماكادميا كاربردهاي متعددي دارد كه از جمله آن مي توان استفاده به منظور بهبود و تقويت پوست و مو و همچنين پخت و پز را نام برد.  اين روغن نيز حاوي مقدار زيادي اسيد چرب سالم و پتاسيم بوده و مواد مغذي زيادي دارد. بنابراين در توليد بسياري از محصولات به ويژه محصولات آرايشي و بهداشتي و مراقبت هاي شخصي مانند سرم چشم، پاك كننده هاي صورت، لوسيون ها و مرطوب كننده هاي بدن و ... از اين ماده استفاده مي شود. شركت پيشگامان شيمي يكي از واردكنندگان انواع مواد اوليه و محصولات شيميايي بوده و شما مي توانيد براي خريد روغن ماكادميا به سايت اين شركت مراجعه كنيد.

 


برچسب: بهترين روغن هاي گياهي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ دى ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۱۵:۱۵ توسط:صمن موضوع:

مشاوره كنكور

مشاوره كنكور

مشاوره كنكور با ارائه راه حل هاي درست و برنامه ريزي دقيق مسير موفقيت در كنكور را براي شما هموار مي كند. تيم آرموو متشكل از اساتيد و مشاوران متخصص كنكور است كه مي توانند با كمترين هزينه و در كوتاه ترين زمان با راهنمايي هاي خود شما را از دام استرس ها و اضطراب هاي كنكور رها كنند و راه حل هاي مناسب و مفيدي را براي پيروزي در اين آزمون بزرگ به شما ارائه دهند. هر ساله داوطلبان زيادي، مشتاق به شركت در اين آزمون بزرگ و سخت مي شوند كه تعداد بسيار زيادي از آن ها فارق التحصيلان پايه دوازدهم، داوطلبين داراي مدرك كارداني، ليسانس و فوق ليسانس هستند.

 

مشاور كنكور كيست؟

مشاور كنكور فردي است كه با بينش كامل نسبت به اين آزمون بزرگ و با اطلاع از تمام مسير هاي كه دانش آموزان رتبه برتر طي كرده اند مي تواند دانش آموزان و دانشجويان فارق التحصيل را راهنمايي كنند تا به رشته و دانشگاه مورد علاقه شان راه يابند. معمولا رتبه هاي برتر سال هاي گذشته كنكور بهترين مشاوراني هستند كه با دانش كامل نسبت به اين آزمون مي توانند مسير موفقيت را به كنكوري ها نشان دهند تا آن ها نيز با ديد بهتري در اين مسير قدم بگذارند.

 

فرصت قبولي تو كنكور رو از دست نده، مشاوره كنكور آرموو!

 

مشاوره تلفني كنكور

 مسير كسب دانش براي هر فرد مسيري جدايي ناپذير است، در اين مسير افراد به چند دسته تقسيم مي شوند، افرادي كه پس از گذراندن دوره مدرسه و كسب مدرك ديپلم وارد بازار كار مي شوند و از ادامه تحصيل جا مي مانند و به ترتيب افرادي كه مدارك كارداني و ليسانس و دكتري دريافت مي كنند و سپس وارد بازار كار مي شوند. در حال حاضر منطقي ترين راه براي افراد اين است كه در كنار روند ادامه تحصيل شان وارد دنياي كار شوند تا بتوانند بهتر و سريع تر به نتايج درستي در زندگي شان برسند. گروه مشاوره كنكور آرموو با تشكيل تيم مجرب خود در نظر دارد تا اين مسير دانش و علم آموزي را براي هم وطنان راحتتر و آسان تر كنند تا افراد با خيال راحت از غول كنكور گذر كنند و در رشته و دانشگاه مورد علاقه شان به ادامه تحصيل بپردازند.

 

 

مشاوره كنكور مي تواند با ارائه روش ها و تكينيك هاي نوين آموزشي، تست زني و نوع مطالعه صحيح به شما در اين مسير پر فراز و نشيب كمك كند تا به موفقيت هاي بزرگي برسيد و آينده شغلي تان را تضمين كنيد.

 

چرا از مشاوره كنكور كمك بگيريم؟

دريافت ذهنيتي روشن از نحوه قبولي در دانشگاه ها و تجربيات رتبه هاي برتر كنكور

برنامه ريزي و زمان بندي دقيق براي تمرين و مطالعه به نسبت خصوصيات اخلاقي و علاقه مندي هاي هر داوطلب

اطلاعات بروز و جامع از منبع تست هاي كنكور

تأثير ضرايب دروس بر نحوه تست زني و زماني بندي كلي داوطلب

اطلاع از بخش هاي درسي كه به نظر مي رسد مورد علاقه طراحان تست هاي كنكور است

dxon_s14.png

 

 

 

«بزرگترين ترس ما نبايد شكست باشد، بلكه بايد ترس از موفقيت در موارد بي اهميت باشد»…

فرانسيس چان

 

مزاياي مشاوره تلفني كنكور چيست؟

آرامش و راحتي داوطلب در حين مشاوره

كاهش خطرات و هزينه هاي رفت و آمد

محدود نبودن زمان و مكان مشاوره

مقرون به صرفه بودن مشاوره تلفني به نسبت مشاوره حضوري

صرفه جويي در اتلاف انرژي و زمان

 

خصوصيات سه دسته از داوطلبان كنكور

دسته اول معمولا داوطلبايي كه در زمان باقيمانده به كنكور در حد تسلط به يادگيري و مديريت بر زمان رسيده اند چندان نگران چيزي نيستن و در بحبوحه امتحانات دانش و تسلط خودشون رو روي مطالب محك ميزنند، اين داوطلبان بعد از امتحانات با تمرينات تست زني تسلط بيشتري پيدا مي كنند و به يك استاندارد درست و خوب براي آزمون بزرگ كنكور ميرسند.

 

دسته دوم از داوطلبان كنكور كساني هستند كه كتاب رو خوندن ولي به تسلط نرسيدن و امتحانات نهايي رو مزاحم ميدونن و فكر ميكنند اگه امتحان نبود بهتر در كنكور موفق ميشدند. در بهترين حالت اين افراد به تقريبا پاييني مي رسند و افسوس زمان از دست رفته رو ميخورند. تنها نكاتي كه مي تواند به اين داوطلبان كمك كند، انرژي و انگيزه اي است كه تمركز آنان را بيشتر كند و باعث شود رتبه شان بيشتر شود و به نتيجه بهتري برسند.

 

دسته سوم سياهي لشگر هستند! افرادي كه تنها به كتاب نگاه كردن و اصلا تسلطي به محتوا كتاب ندارن و معمولا رتبه هايي بالاي ?? هزار مي رسند.

نكته مهم اين است كه بدانيد در كدام يك از اين سه دسته قرار داريد تا با ذهني واقع بين به سراغ درس خواندن برويد و خودتان را براي نتيجه آماده كنيد.

 

«شما به دنبال رسيدن به تعالي هستيد، همين امروز مي­توانيد آن را به دست آوريد، حتي همين ثانيه، دست از كارهاي كوچك برداريد و عالي كار كنيد».

توماس جي واتسون

 

براي كنكور چطور برنامه ريزي كنم تا رشته مورد علاقه ام رو قبول شم؟

برنامه ريزي براي آزمون بزرگي همچون كنكور به مراتب سخت تر از برنامه ريزي براي امتحانات ميان ترمي است و بايد جدي تر گرفته شود. اما برنامه ريزي درسي چگونه منجر به موفقيت در كنكور مي شود؟ موفقيت در كنكور غير قابل پيشبيني نيست، همه افراد مي توانند با توجه به استعداد ها، علاقه و تلاششان به آنچه كه مي خواهند برسند اما با برنامه ريزي دقيق. شايد مصاحبه هاي افراد رتبه برتري را تا به حال ديده باشيد، تعدادي مي گويند ما از دو يا سه سال قبل با برنامه ريزي كنكوري درس مي خوانديم، تعدادي يك سال قبل و تعدادي چند ماه مانده به كنكور. اما نكته حائز اهميت اين است كه هر فردي كه در طول سال تحصيلي به خوبي دروس را مفهومي خوانده باشد، مي تواند در مدت كوتاه تري به نتيجه برسد، اما اگر در طول سال تحصيلي تمام دروس را شب قبل امتحان مرور كرده ايد بايد زمان بيشتري را براي مطالعه كنكوري اختصاص دهيد.

 

 

 

??? هزار نفر در آرزوي دكتر شدن!

تعداد شركت كنندگان كنكور تجربي در سال ?? حدود ??? هزار نفر است كه نشان مي دهد اين رشته نسبت به الباقي رشته ها داراي طرفداران بيشماري است. طي سال هاي اخير طرفداران رشته پزشكي و دندان پزشكي نسبت به قبل چندين برابر شده است و اين در حالي است كه تا همين ?? سال پيش طرفداران رشته رياضي بيشتر بود و در مقام بعد رشته تجربي و انساني قرار داشت. شايد ماجراي رتبه برتر كنكور رياضي كه دانشجوي برق دانشگاه شريف بود را به خاطر داشته باشيد كه ترم آخر از دانشگاه انصراف داد و در كنكور تجربي شركت كرد. اين موضوع نشان مي دهد كه رشته هاي تجربي با توجه به شغل هاي پردرآمدي كه دارند بسيار محبوب و پر طرفدار شده اند. اما از اين نكته نبايد غافل شد كه پذيرش در دانشگاه هاي علوم پزشكي بسيار سخت است و ميزان مطالعه و رقابت نيز بسيار بالا، پس اگر مي خواهيد در رشته هاي محبوب و پر طرفدار تجربي قبول شويد بايد در قدم اول تلاش بسيار زيادي كنيد و بعد از مشاوران كنكور استفاده كنيد تا اين مسير هموار شود.

 

«موفقيت مجموع تلاش هاي كوچك و  تكرار روز به روز آن ها است، حتي اگر هيچ نشانه اي از موفقيت نمي بينيد».

رابرت كالير

 

براي كنكور تستي بخونم يا تشريحي؟

در قدم اول بايد ببينيد اوضاعتون در اون درس در چه حدي هستش، آيا به صورت مفهومي اون درس رو خوندين و يا  سرسري از اون رد شدين! اگر درسي رو به صورت سطحي و غير مفهومي خوندين بهتره كه ?? درصد تشريحي اون درس رو بخونين و بعد سراغ تست زني بريد. اما اگر اون درس رو به صورت مفهومي خوندين بهتره بيشتر زمانتونو بزاريد براي تست زدن و تمرين كردن. پس هميشه يادتون باشه كه بايد اول تشريحي بخونيد و بعد تستي.

 

چه تخصصي در مقطع كارشناسي ارشد بگيرم كه آينده شغليم تضمين باشه؟

معمولا دغدغه دارندگان مدرك كارشناسي زماني كه كنكور كارشناسي ارشد را در پيش دارند اين است كه چه تخصصي از رشته تحصيلي شان مي تواند آينده درخشان تري به همراه داشته باشد. دونكته مهمي كه داوطلبان كنكور كارشناسي ارشد بايد در نظر بگيرند اين است كه در مرحله اول بايد علاقه مندي شان را در نظر بگيرند زيرا در نبود اشتياق و علاقه ادامه تحصيل فرآيندي سخت و گمراه كننده مي شود. در قدم دوم بايد به اين نكته توجه كنند كه چه تخصصي مي تواند آينده شغلي بهتري برايشان ايجاد كند كه اين تنها با استفاده از تجربيات و اطلاعات مشاوران ميسر مي شود.

 

بهتر نيست به جاي كنكور و ادامه تحصيل، وارد بازار كار بشم؟

دغدغه فارق التحصيل در رشته ها و زمينه هاي مختللف اين است كه هر چه سريع تر وارد بازار كار شوند و تجارب بيشتري در زمينه هاي عملي بدست آوررند و تنها به درس خواندن اكتفا نكنند. تعداد بيشماري از فارق التحصيلان بيكار كه در آخر مجبور مي شوند در رشته هاي ديگري شانس خودشان را براي ورود به بازار كار امتحان كنند اين ترس را ميان داوطلبان كنكور قرار داده است كه آيا بعد از قبولي در رشته و دانشگاه دلخواه آيا تضميني بر آينده شغلي نيز وجود دارد يا خير. توصيه اي كه به جوانان فارق التحصيل در هر مقطع  مي شود اين است كه در كنار ادامه تحصيلي به صورت پاره وقت وارد بازار كار شوند، زيرا اين دو مي توانند مكمل هم باشند و در نهايت به نتيجه مطلوبي برسند.

 

ماموريت آرموو در مشاوره كنكور

ما اينجاييم براي شما، تنها با يك تماس از هر كجاي دنيا مي توانيد با مشاوران برتر ايران صحبت كنيد و اين تنها در آرموو امكان پذير است. با صرف كمترين هزينه، بدون محدوديت در زمان و مكان، مشاوران مي توانند براي شما برنامه ريزي دقيقي انجام دهند و با توصيه هاي خود، تحولي در نحوه مطالعه و درس خواندن شما ايجاد كنندموفقيت در كنكور با صرف كمترين هزينه يك رؤيا نيست!

مي توانيد از طريق اپليكيشن يا شماره (021-45298) با مشاور كنكور خود ارتباط برقرار نمائيد و مشاوره كنكور بگيريد.

 

منبع: https://www.armoo.co/concours-advice/

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ دى ۱۳۹۹ساعت: ۰۵:۰۶:۱۰ توسط:صمن موضوع: