خرابِ عشق خرابِ عشق .

خرابِ عشق

خدمات گرمايشي؛ از تعمير آبگرمكن تا تعمير پكيج

خدمات گرمايشي؛ از تعمير آبگرمكن تا تعمير پكيج

تعمير آبگرمكن و تعمير پكيج از كارهاييست كه بهتر است پيش از سرد شدن هوا انجام دهيم. اگر انتهاي زمستان گذشته پكيج‌تان خراب شد و تعمير پكيج را تا حالا عقب انداخته‌ايد، يا چندان سرمايي نيستيد و تعمير آبگرمكن در صدر كارهاي ضروري‌تان نيست، بهتر است حالا به هر دو رسيدگي كنيد تا هم در زمستان به مشكل نخوريد، و هم دستگاه‌ها دچار عيوب جدي‌تري نشوند. حالا كه قصد كمك گرفتن از متخصصان را داريد، بهتر است باقي وسايل خانه را هم بررسي كنيد. ممكن است به تعمير ماشين لباسشويي نيز احتياج داشته باشيد. در ادامه خدمات تعمير آبگرمكن، تعمير پكيج و تعمير ماشين لباسشويي را با يكديگر بررسي مي‌كنيم.

 

8bkz_a2.jpg

 

تعمير آبگرمكن

هركدام از ما تا به حال حداقل يكبار عباراتي مانند تعمير آبگرمكن ديواري بوتان b3315if، تعمير آبگرمكن ديواري بوتان b15، تعمير آبگرمكن ايستاده و... را در اينترنت جستجو كرده‌ايم. دلايل مختلفي مي‌توانند باعث نياز به تعمير آبگرمكن شوند؛ مواردي مانند نشتي گاز، نشتي آب، تغييرات غيرعادي دما و غيره. تعمير آبگرمكن كاري نيست كه با مطالعه چند مطلب در مورد آموزش تعمير آبگرمكن ديواري بوتان انجام داد. براي تعمير آبگرمكن ديواري بوتان b3315if و يا مدل‌هاي ديگر بايد شناخت كاملي از اجراي آبگرمكن و نحوه كار آنها داشت. در ادامه 2 دليل رايج براي تعمير آبگرمكن را شرح مي‌دهيم:

گرم نبودن و يا بيش از حد گرم بودن آب از مشكلاتيست كه سريعا ما را به فكر تعمير آبگرمكن مي‌اندازد. براي تعمير آبگرمكن در اين حالت، بايد ميزان حرارت لازم براي گرم كردن محيط را به درستي تنظيم كرد. اگر دما به درستي تنظيم شده باشد، اما گرماي آب همچنان كم باشد چه بايد كرد؟ براي تعمير آبگرمكن ايستاده يا زميني در اين صورت بايد سنسور دما و حرارت آب را بررسي كرد. فشار آب ورودي به آبگرمكن نيز بايد كافي باشد تا آب بتواند با حرارت مناسب از آبگرمكن خارج شود.

نشتي آب نيز از دلايل پرتكرار درخواست خدمات تعمير آبگرمكن ديواري بوتان b3115 و... است. اگر با جريان قطره‌هاي آب از قسمت زيرين آبگرمكن و خيس شدن محيط اطراف آن مواجه شديد، بايد سريعا براي تعمير آبگرمكن ايستاده اقدام كنيد. براي تعيين مبدا نشتي و تعمير آبگرمكن ديواري بوتان بايد قسمت‌هايي مانند مبدل حرارتي، پيچ‌هاي مختلف و لوله‌هاي انتقال‌دهنده سيال حرارتي بررسي شوند. رگلاتور آب و ديافراگم آن را نيز بايد به دقت بررسي كرد تا در صورت وجود ترك‌خوردگي به تعمير آبگرمكن پرداخت. اگر آبگرمكن نداريد و از پكيج استفاده مي‌كنيد، در ادامه با تعمير پكيج بهتر آشنا خواهيد شد.

 

 

تعمير پكيج

تعمير پكيج به خاطر وجود مدل‌ها و قطعات متعدد كاري حساس و تخصصيست. به دليل قيمت سوخت در كشور ما، پكيج گازي و پكيج گازوئيلي از به پكيج برقي محبوب‌تر هستند. تعمير پكيج بوتان و يا برندهاي ديگر در شرايط متفاوتي ضروري مي‌شود. براي مثال، روشن نشدن دستگاه، گرم نشدن آب، وجود نوسان در درجه حرارت، نمايش ارورهاي مختلف و... همه نياز به تعمير پكيج توسط متخصص دارد. همان‌طور كه مي‌بينيد، دلايل تعمير پكيج تا حدودي به دلايل تعمير آبگرمكن شبيه است.

يكي از راه‌هاي جلوگيري از تعمير پكيج، سرويس آن به‌طور منظم است. البته خريداري دستگاه متناسب با نيازهايتان هم در كاهش نياز به تعمير پكيج هم بي‌تاثير نيست. براي اينكه بتوانيد ظرفيت پكيج مورد نيازتان را تخمين بزنيد، فضاي محل مسكوني را در 150 و فضاي كاري را در 100 ضرب كنيد (زيرا ميزان آب گرم مصرفي در دفتر كاري كمتر است). همچنين، براي دو واحد اداري با مصرف آب گرم كم مي‌توان از يك پكيج استفاده كرد، مشروط بر اين كه ظرفيت دستگاه جوابگوي مساحت دو واحد باشد.

هزينه تعمير پكيج به مدل دستگاه و مشكل پيش‌آمده براي آن بستگي دارد و با توجه به نرخ اتحاديه تعمير پكيج تعيين مي‌شود. براي مثال، هزينه تعمير پكيج ديواري گازي با هزينه تعمير پكيج ديواري برقي متفاوت است. همچنين، هزينه تعمير پكيج براي برندهاي نيز متفاوت است. نياز و يا عدم نياز به تعويض قطعات نيز هزينه تعمير پكيج را تغيير خواهد داد. البته در مواردي ما در واقع به تعمير پكيج بوتان يا برندهاي ديگر نيازي نداريم، و سرويس پكيج مي‌تواند مشكل را حل كند. حالا كه خيال‌تان از بابت گرمايش منزل راحت شد، بهتر است مشكل ساير وسايل برقي خانه را نيز برطرف كنيم.

 

 

تعمير ماشين لباسشويي

اگر آموزش تعمير ماشين لباسشويي را نديده‌ايد، كار تعمير ماشين لباسشويي خود را نيز به عهده متخصصان بگذاريد. درصورتي كه اهل نگهداري وسايل باشيد، كمتر به تعمير ماشين لباسشويي كنوود، تعمير ماشين لباسشويي پاكشوما، عمير ماشين لباسشويي دوو، تعمير ماشين لباسشويي ال جي و... نياز پيدا خواهيد كرد. خرابي تسمه‌ها و شلنگ‌ها، انسداد فيلترها و مواردي از اين دست با سرويس سالانه دستگاه رفع شده، و مي‌تواند نياز شما به تعمير ماشين لباسشويي را تا حد مناسبي كاهش دهد.

عمده دلايل افراد براي ارتباط با متخصص جهت تعمير ماشين لباسشويي موارد متعددي را شامل مي‌شود. نچرخيدن ديگ ماشين لباسشويي، روشن نشدن دستگاه، برق دادن آن، بسته نشدن درب ماشين لباسشويي يا باز نشدن آن و... تنها برخي از دلايل نياز به تعمير ماشين لباسشويي است.علاوه بر كمك گرفتن از متخصص براي تعمير ماشين لباسشويي، در صورت مشاهده هرگونه مشكل، ترجيحا به استفاده از دستگاه ادامه ندهيد و تا تعمير ماشين لباسشويي كنوود يا ال جي خود صبر كنيد.

هزينه تعمير ماشين لباسشويي نيز با توجه به نوع مشكل آن تعيين مي‌شود. اگر تعميركار قطعه‌اي را هنگام تعمير ماشين لباسشويي دوو و برندهاي ديگر تعويض كند، قيمت آن نيز به هزينه نهايي اضافه خواهد شد. ايرادات يكسان در برندهاي متفاوت نيز تقريبا يكسان است. براي مثال، رفع مشكل تايمر در تعمير ماشين لباسشويي كنوود با تعمير ماشين لباسشويي دوو معمولا تفاوت ناچيزي با يكديگر دارند. اما مسلما هزينه تعويض قطعه در تعمير ماشين لباسشويي پاكشوما كمتر از هزينه تعويض قطعه تعمير ماشين لباسشويي ال جي خواهد بود.

 

سخن پاياني

چه به تعمير آبگرمكن و تعمير پكيج نياز داشته باشيد، يا تعمير ماشين لباسشويي و باقي لوازم خانگي، «خدمت از ما» به شما كمك مي‌كند تا فرد موردنظر را براي انجام آن پيدا كنيد. همچنين، مي‌توانيد قيمت كليه خدمات را پيش از نهايي كردن درخواست‌تان از آنها استعلام كنيد. «خدمت از ما» به شما اين امكان را مي‌دهد تا علاوه بر مشاهده اطلاعات تعميركاران آبگرمكن، پكيج و لوازم خانگي به همراه نظرات مشتريان قبلي، قيمت خدمات را نيز به رايگان از آنها استعلام كنيد. تمام اين موارد شما را قادر خواهد كرد تا بهترين فرد را براي انجام اين خدمات انتخاب كنيد.

 

منبع:  https://courseworks2.columbia.edu/eportfolios/1677/Heating_services


برچسب: خدمات گرمايشي؛ از تعمير آبگرمكن تا تعمير پكيج،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۲۹:۳۱ توسط:صمن موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :