خرابِ عشق خرابِ عشق .

خرابِ عشق

قطعات موبايل را از كجا بخريم؟

قطعات موبايل را از كجا بخريم؟

اخبار شركت ها

ncrg_m5.jpg

گوشي هاي هوشمند در چندسال اخير به همراهان هميشگي و روزمره ما تبديل شده اند و در طول روز، همه ما امور بسيار زيادي را با اين وسايل كاربردي انجام مي دهيم. اگر چه در گذشته كاربرد تلفن هاي همراه تنها به تماس و پيامك محدود مي شد، اما امروزه با پيشرفت و به روزرساني سيستم عامل هاي اندرويد و ios، بسياري از امور از جمله سرگرمي و بازي، انجام امور بانكي و پرداخت، خريد و فروش، آموزش مجازي و … از طريق تلفن هاي همراه انجام مي شود. ظرافت گوشي هاي هوشمند سبب شده است تا اين وسايل بسيار آسيب پذير باشند. به همين دليل تحت شرايط گوناگون، ممكن است گوشي ها دچار اشكال شوند و نياز به تعمير پيدا كنند. در بسياري از مواقع، تعمير با تعويض قطعات موبايل انجام مي شود. در اين زمان است كه سوالاتي براي كاربران ايجاد مي شود. از جمله اينكه چگونه مي توان بهترين قطعات موبايل را خريداري كرد؟ يا اينكه در خريد قطعات موبايل به چه نكاتي بايد توجه كرد؟ در ادامه اين مقاله قصد داريم ضمن معرفي مهم ترين نكات خريد قطعات گوشي ، شما را با دو موضوع مهم مرتبط با اين زمينه يعني خريد قطعات گوشي هواوي و خريد قاب گوشي آشنا كنيم. اگر شما هم قصد خريد قطعات موبايل را داريد، تا پايان اين مقاله با ما همراه باشيد.

چرا نياز به خريد قطعات موبايل داريم؟

 

Top of Form

Bottom of Form

 

در ابتدا به بررسي اين موضوع مي پردازيم كه چرا نياز به خريد قطعات گوشي داريم؟ گوشي هاي هوشمند به طور عمده از دو بخش نرم افزار و سخت افزار تشكيل شده اند. بخش نرم افزاري گوشي، بيشتر به سيستم عامل، رابط كاربري و … مربوط مي شود. در صورتي كه مشكل نرم افزاري براي يك گوشي پيش بيايد، به سادگي با برنامه ريزي دوباره يا آپديت نرم افزاري مي توان آن مشكل را حل كرد. بخش سخت افزار شامل تمامي اجزا و قطعات موبايل است. حل مشكلات سخت افزاري به سادگي حل مشكلات نرم افزاري نيست. بلكه امكان دارد به دليل خرابي يا سوختن يك قطعه از قطعات موبايل ، نياز به تعويض آن وجود داشته باشد. حل مشكلات سخت افزاري امري تخصصي است و توسط افراد آشنا به زمينه تعميرات موبايل انجام مي شود و معمولا نياز به تجهيزات تعميرات موبايل نيز دارد.

تعميركاران گوشي ، براي حل مشكلات گوشي هاي كاربران اقدام به خريد قطعات موبايل مي كنند و قطعات معيوب را با قطعات سالم جايگزين مي كنند. به اين ترتيب مشكلات سخت افزاري گوشي هاي هوشمند حل مي شود.

 

در خريد قطعات موبايل به چه نكاتي توجه كنيم؟

 

همانطور كه پيش تر نيز گفته شد، خريد قطعات موبايل به دليل تاثير زياد اين قطعات در سلامت تلفن هاي همراه، بسيار اهميت دارد و بايد در خريد آن دقت و توجه زيادي داشت. اين امر به ويژه براي مراكز معتبر تعمير موبايل و لوازم هوشمند كه اقدام به خريد عمده قطعات موبايل مي كنند، اهميت بسياري دارد.

خريد قطعات موبايل اصلي ، يكي از نكاتي است كه امروزه همه افرادي كه قصد تعمير گوشي خود را دارند، به دنبال آن هستند. اما واقعيت خريد قطعات موبايل اصلي چيست؟ بايد بدانيد كه قطعات موبايل اصلي همان قطعاتي هستند كه شركت سازنده در هنگام ساخت گوشي، روي آن نصب مي كند. قطعاتي كه به عنوان قطعات موبايل به بازار عرضه مي شوند، معمولا توسط شركت هاي ديگر ساخته مي شوند و در رده هاي كيفي مختلف به بازار عرضه مي شوند. پس در خريد قطعات گوشي ، بيشتر بايد به رده كيفي و شركت سازنده قطعات توجه داشت.

 

خريد قطعات گوشي هواوي

 

برند هواوي يكي از مشهورترين برندهاي موجود در بازار جهاني و به ويژه بازار كشور ماست كه چندسالي است با عرضه گوشي هاي بسيار باكيفيت در انواع و رده هاي كاربري گوناگون، توانسته است نظر همه كاربران را از كاربران مبتدي تا كاربران حرفه اي به خود جلب نمايد. گوشي هاي هواوي در سري هاي مختلفي به بازار عرضه شده اند كه سري P سري پرچمدار و سري Y ، گوشي هاي ميان رده و اقتصادي اين برند را شامل مي شوند. گوشي هاي هواوي ، به ظرافت مشهور هستند و در عين برخورداري از مقاومت مناسب، ممكن است به دليل شرايط نامطلوب محيطي ، افتادن و يا عدم نگهداري صحيح، دچار آسيب شوند. آسيب به گوشي هاي هواوي ممكن است سطحي باشد و تحت شرايطي نيز ممكن است نياز به تعمير گوشي وجود داشته باشد. تعمير گوشي هاي هواوي با خريد قطعات گوشي هواوي و تعويض قطعات معيوب به سادگي انجام مي شود. با توجه به فراواني گوشي هاي هواوي در بازار، شركت هاي سازنده قطعات موبايل، قطعات گوشي هواوي را در انواع مختلف و با كيفيت هاي گوناگون به بازار عرضه كرده اند. اگر قصد خريد قطعات گوشي هواوي را داريد، حتما به كيفيت قطعات توجه داشته باشيد. زيرا خريد قطعات بي كيفيت ممكن است نياز به خريد مجدد اين قطعات را ايجاد كند يا در حالت بدتر، سبب وارد شدن آسيب به ساير بخش هاي سالم گوشي شود.

خريد قاب گوشي چه اهميتي دارد؟

در اين مقاله به بررسي نكات مهم در خريد قطعات گوشي پرداختيم. اما در اينجا قصد داريم يكي از پركاربردترين لوازم جانبي را به شما معرفي كنيم كه استفاده از آن، از ايجاد بسياري از مشكلات سخت افزاري براي گوشي ها جلوگيري مي كند و نياز به تعمير و خريد قطعات موبايل را از بين مي برد. اين لوازم جانبي كاربردي كه امروزه همه شما با آن آشنايي داريد، كاور و قاب گوشي است .  قاب گوشي امروزه در انواع مختلفي به بازار عرضه شده است تا سليقه و نياز كاربران را در همه رده ها برطرف سازد.

قاب گوشي با ايجاد لايه اي محافظ در اطراف بدنه گوشي شما، مانع از وارد شدن آسيب هاي فيزيكي به بدنه مي شود و به اين ترتيب، تا حد زيادي از آسيب به قطعات موبايل جلوگيري مي كند. پس با خريد قاب گوشي مي توانيد سلامت گوشي هاي خود را تضمين كنيد و طول عمر گوشي را افزايش دهيد.

 

طرح قاب گوشي يكي ديگر از مواردي است كه كاربران در هنگام خريد قاب گوشي مدنظر قرار مي دهند. قاب هاي گوشي در طرح هاي متنوعي به بازار عرضه شده است تا سليقه همه كاربران را به خوبي پوشش دهد. قاب فانتزي ، قاب طرح دار ، قاب ورزشي ، قاب طرح فيلم هاي سينمايي ، قاب طرح چوب ، قاب شفاف ، قاب آينه اي و … انواعي از طرح هاي متنوع قاب هاي موجود در بازار هستند. انتخاب طرح قاب امري سليقه اي است و بيشتر به علايق و سلايق كاربران مربوط مي شود.

بهترين قطعات موبايل را از كجا بخريم؟

سوال رايج همه كاربران اين است كه با اين تفاسير، بهترين قطعات موبايل را از كجا مي توان خريد؟ پاسخ اين سوال، خريد از مراكز معتبر و فروشگاه هاي تخصصي قطعات موبايل است. اگر قصد خريد قطعات موبايل را داريد، بهتر است به فروشگاه هاي آنلاين قطعات موبايل يا مراكز معتبر قطعات گوشي مراجعه كنيد. خريد از فروشگاه هاي معتبر چند مزيت دارد. نخست اينكه با خريد بهترين قطعات گوشي ، طول عمر گوشي خود را افزايش مي دهيد. از طرف ديگر، قطعات موبايل را با بهترين قيمت خريداري مي كنيد. همچنين خيال شما از بابت كيفيت قطعات راحت خواهد بود. پس همواره سعي كنيد در صورت نياز به خريد قطعات موبايل، اقدام به خريد از مراكز و فروشگاه هاي معتبر قطعات گوشي نماييد.

 

منبع:  سايت چيكاو

 


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ فروردين ۱۴۰۰ساعت: ۰۸:۰۷:۲۳ توسط:صمن موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :